Interaktívna a edukačná výstava – Doba kamenná


Dňa: 4.3.2020 žiaci z 2. A triedy navštívili interaktívnu a edukačnú výstavu „Doba kamenná“.
Výstava je inštalovaná v centre VIVO Bratislava na Vajnorskej 100.
V úvodných aktivitách sa deti preobliekali do kostýmov z doby kamennej a preniesli sa do čias predhistorického obdobia, pričom  zažili neopakovateľné edukačné dobrodružstvo. Pútavou, vzrušujúcou, edukačno-zábavnou formou sa dozvedeli viac o histórii ľudstva, o živote pradávnych lovcov. Navštívili aj pravekú jaskyňu vzácnych malieb s malým ohniskom. Mali možnosť preveriť si  svoje vedomosti a praktickú zručnosť formou kvízov, súťaží a rôznych hier.
Za preukázané vedomosti a zručnosti všetci získali certifikát.

Z výstavy si deti odniesli veľa praktických vedomostí, príjemné zážitky a fotografie aj s kamenným autom.