Pasovačka prvákov


Dňa 2.11.2017 sa v našej škole uskutočnila veľká udalosť – PASOVANIE PRVÁKOV.
Prváci rodičom predviedli, čo všetko sa za čas strávený v školských laviciach naučili, v čom všetkom sa zdokonalili. Ukázali im, ako sa už vedia popasovať s písmenkami, s číslami, ako vedia spievať, recitovať a veľa iného. Po programe plnom zábavy a smiechu sa pristúpilo k slávnostnému obradu. „Pasujem Ťa za žiaka našej školy“, znela pasovacia formulka, po ktorej každý žiak dostal svoj pamätný list. Na záver bolo pre všetkých prítomných pripravené občerstvenie a príjemná hudba.
Teraz čaká všetkých našich prvákov dlhá cesta, na ktorej im želáme, aby sa ich všetky túžby a predstavy o škole splnili, aby sa v nej cítili dobre, aby okrem vedomostí zažili i kopec radosti z objavovania, ale i spokojnosti z dobre vykonanej práce.
Želáme im veľa úspechov a veľa skvelých kamarátov.

20171102_163814